Термальні води Косино
19 липня 2014 року в Термальних водах Косино був відкритий королівський банний комплекс, який складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні.
При систематичному відвідуванні сауни, організм привчається до змін атмосферного тиску і температур, тим самим позбавляє людей від головної болі та застуд. Розширення судин в парній і різке звуження відбувається спочатку при нагріванні в сауні, чергуючи це з плаванням в холодному басейні або пірнанням в сніг. Також сауна благотворно впливає на кістково-м’язову систему, способом глибоко прогрівання і розслаблення м’язів, які в повсякденному житті перебувають у постійній напрузі. Тому сауна користується особливою популярністю серед спортсменів, після важких матчів або перед ними.
Які сауни є в Косино?
Евкаліптова сауна
Евкаліпт – є відмінним антисептиком, який вбиває бактерії. При входженні чудодійного аромату евкаліпта, через чотири-п’ять хвилин людина відчуває свободу дихання і відчуває прилив сил і енергії. Як тільки насичене евкаліптом повітря потрапляє в легені, цілющу дію починається миттєво, передаються кровоносною системою його цілющу і оздоровчу силу по всьому організму.
Дана сауна призначена для прогріву організму, вона позитивно впливає на верхні дихальні шляхи, простудні захворювання, стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після стресу або хвороби, насичує енергією.
Температура повітря: 40 ° С.
Вологість повітря приблизно 20%.
Рекомендований час перебування: 15 хв.
Соляна лисяча нора
Також вдихання соляних парів запобігає:
- розвитку гіпертонії і алергії;
- стабілізує психологічний стан,
- сприяє омолодженню шкіри,
- ліквідує синдром хронічної втоми.
За допомогою нагрівання, сольовий повітря постійно циркулює, сіль насичує шкіру поживними речовинами, надає їй пружності, робить її шовковистою, уповільнює процес старіння, позбавляє від целюліту. Відбувається природне очищення пір.
Температура: 35-45 ° С.
Вологість: 20-30%.
Рекомендований час перебування: 20-30 хв.
Трав’яна сауна
На сьогоднішній день трав’яна сауна – це поєднання старовинних традицій і сучасних технологій. Цілющі трави володіють всіма корисними властивостями, які позитивно впливають на нервову систему, активізує роботу організму в цілому. Пар створюється при заварюванні сухих і свіжих трав, трав’яних масел, які далі потрапляють в парну по спеціальних каналах.
Римська сауна
Напевно, саме цей вид саун найбільш масштабний для масового відвідування, розкіш яких не вдалося жодному виду парних. Також римські сауни називають термами і це не просто так, адже їх будували біля джерел з термальними водами. Терми були розкішшю Римської Імперії.
На сьогоднішній день зберігаючи всі традиції римського народу і використовуючи нові досягнення науки і техніки, римські терми більш ефективні. Для створення мікроклімату парної застосовуються сучасне обладнання, електричні парогенератори і аромафітогенератори (використовуються ефірні масла евкаліпта і м’яти). Даний вид парних позитивно впливає на ендокринну і серцево-судинну системи, добре прогріває суглоби і м’язи.
Перед першим заходом рекомендується зробити легку і повільну розминку. Вологий пар в римську сауну надходить за спеціальною системою труб і через чашу з водою, який постійно поновлюється. Всі поверхні згідно з давнім традиціям, викладені мозаїкою або плиткою. Після повільного осідання пари на тіло, вона:
- прогріває і розслаблює всі м’язові затиски,
- відновлює бадьорість і працездатність,
- лікує хвороби, пов’язані з диханням,
- виводить шлаки і токсини, які накопичилися під час стресів міського життя.
Насичена вологою шкіра набуває здорового кольору, пружність і свіжість, розгладжується, стає оксамитовою і ніжною.
Після відвідування римської лазні чудовий результат дають косметичні процедури. Тільки при цій температурі можливо очищення тіла зсередини, оскільки такий тепловий режим створює оптимальні умови, що забезпечують розкриття пор, тим самим виходить все шкідливі речовини, які знаходяться в тілі.
Температура: 45-65 ° С.
Вологість повітря: 100%.
Рекомендований час: не більше 15 хвилин в три заходи.
Турецька сауна (хамам)
Також потрібно відзначити, що турецька сауна легко, м’яко і глибоко прогріває суглоби і м’язи, тим самим покращує стан після фізичних навантажень і позитивно впливає на відновлення після травм, так як знімає больовий спазм.
Кожен відвідувач зможе відчути гармонію і прилив сил, при поєднанні приємного тепла, піни, вологи і ароматів. Згідно зі східними традиціями, процедура задоволення тривала, різноманітна та дуже приємна. Спочатку потрібно 15-20 хвилин прогрітися, сидячи і обливаючись гарячою водою, після слід зробити спеціальний масаж, який за допомогою натирання жорсткою рукавицею знімає ороговілі частинки шкіри.
Далі відбувається процедура намилювання, а також новою серією масажу в мильній піні, накладання оздоровлюючих масок і питво спеціальних трав’яних чаїв. Всі ці процедури в поєднанні дають відчуття неперевершеного блаженства.Температура в хамаме підтримується завдяки нагрітим мармуровим стін та підлоги. Однак висока температура не відчувається, тому що вона вважається досить м’якою по впливу.
Температура повітря: 40-50 ° С.
Вологість: 80-95%.
Рекомендований час: 10-20 хв.
Угорська сауна
Сауна є ефективним способом очищення і оздоровлення організму, за допомогою якого людина не тільки може розслабитися, але і відновить втрачені сили і енергію. Суха сауна сприятливо діє на людей, що страждають на такі хвороби, як діабет, підвищений холестерин або високий артеріальний тиск. Варто також відзначити позитивний вплив сауни на людей з хронічними захворюваннями дихальних шляхів, оскільки гаряче повітря парної добре сприяє виведенню мокротиння з легких.
Родзинкою угорської сауни є оригінальна піч – кам’янка, в якій розжарені камені знаходяться в відрі, які кожні 5 хвилин опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну приємним ароматом хліба і хмелю, що подумки переносить відвідувачів до старої сільської хатинки.
Крижана печера
Охолодження після гарячих саун в крижаній печері, де при мінусовій температурі відвідувачі зможуть відчути справжню морозну свіжість. Північний вітер і унікальні зимові пейзажі, які транслюються в крижаній печері, перенесуть всіх в королівство зими. Баня – панацея від усіх напастей і хвороб! Відпочинок в лазні стимулює дух, інтелект і життєву силу кожної окремої людини і суспільства в цілому.
Купатися – в термальні … кава, пиво, вино і палинку
На початку січня цього року саме на Закарпатті, в оздоровчо-рекреаційному комплексі «Термальні води Косино», з’явилися Золотий кран здоров’я і чотири басейни-джакузі. Унікальний, майже 16-метровий фонтан-басейн будували більше року. Це – Золотий кран здоров’я, найвищий в Україні. Подібні атракціони є лише в Бельгії, Іспанії, Швейцарії, США. Фонтан вже прозвали ілюзією, адже здалеку здається, ніби гігантський кран просто завис у повітрі!
Золотий кран оточують 4 фонтани-джакузі з величезними саморобними конструкціями, звідки в басейни подається цілюща термальна вода. Це 5-метровий келих пива і 5,3-метрова пляшка вина, 3-метрові фляга палинкі і чашка кави. Усі Косинський обновки вже занесені до Національного реєстру рекордів України, а експерти говорять: такого унікального рекорду в країні ще не було. Тому не пропустіть нагоду відчути цілющий ефект термальних вод Косино і викупатися в чудо-басейнах-рекордсменів!
Ціни в термальних джерелах Косино на 2021 рік
На 2021 рік ціни встановлені в такому вигляді:
- Діти до 150см – безкоштовно
- Дорослі 400грн за 3 години, 850 грн – безліміт
- Пенсіонерам та інвалідам 60% знижки – 150 грн за 3години
- Учасники АТО та ветерани – 150грн за 3 години
Проживання та готелі поруч з термальними водами Косино
Сміливо можна рекомендувати невеликі готелі поблизу Косино, такі як Вілла Олена в Яноші – ідеальний варіант по співвідношенню ціна і якість. Вартість проживання можна подивитися на букінгу, там же і забронювати.
Офіційний сайт термали Косино
Офіційний сайт: kosino.ua
Адреса джерел: Україна, Закарпатська обл. Берегівський р-н, с. Косонь, Урочище 1 Косино – село в Мукачівському районі Закарпатської області України.
Косино – термальні джерела в Закарпаття
Оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино з гарячими термальними джерелами знаходиться в 1,5 км від закарпатського села Косино. Три басейни з термальною водою, розташовані посеред 200 річної дубового гаю. Усередині комплексу розташована чайна кімната, роздягальня, душова, масажний кабінет, сауна, кафе. На території комплексу діє дитячий майданчик, автостоянка. Басейни відкриті. Вода у великому термальному басейні +41 градус.
Вода в оздоровчо-рекреаційному комплексі Косино унікальна за складом не тільки в Україні, а й в Європі. По складу її відносять до високотермальних хлоридно-натрієвих вод середньої мінералізації (аналог – вода Хайдусобосло, Угорщина). На території комплексу знаходиться готель «Iváncsó Birtok», розташований прямо на території термальних басейнів.
Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річної дубового гаю мальовничій Берегівщини. Відчуйте ефект цілющих властивостей підземних вод в семи різних басейнах з термальними і прісними водами, відпочиньте з повноцінним комфортом в одному з номерів готелю “Iváncsó Birtok”, насолодіться традиційними стравами угорської, української та італійської національних кухонь в ресторані “Чарда”. Також до ваших послуг унікальні Королівські сауни, ванни Кнайпа, масажний кабінет, тренажерний комплекс та ще багато цікавого. Адже відпочинок в “Косино” – найкращий варіант поєднання приємного з корисним!
Курортний термальний готель Iváncsó Birtok – Садиба Іванчо
Готель з сауною і хаммамом знаходиться в селі Косонь Закарпатської області, в 27 км від міста Мукачево. До послуг гостей відкритий басейн і ресторан. Тільки для проживаючих в готелі:
- Купання в термальних басейнах з 06:00 до 24:00 – безкоштовно,
- Сніданки для всіх осіб – безкоштовно,
- Автомобільна стоянка на весь час проживання – безкоштовно,
- Дитячий аніматор – безкоштовно,
- На території комплексу “Косино” працює Wi-Fi.
Забронировать Отель Iváncsó Birtok
Адрес термальных вод в Косино
Україна, Закарпатська обл. Берегівський р-н, с. Косонь, Урочище 1
Ціни на відвідування термалів Косино в 2021 році
3 год, грн. |
Безліміт |
|
---|---|---|
Діти до 150 см (До 5 дітей на 1 дорослого) |
бесплатно | бесплатно |
Дорослі | 400 | 850 |
Учасники АТО | 150 | 350 |
Дорога здоров’я (інваліди І групи) |
150 | 350 |
Групи дорослих від 10 людей |
-10% | -10% |
Групи дітей (до 150 см) від 10 людей | 150 | 350 |
Додаткові послуги на території водного комплексу
Безлімітні сауни | 200 грн |
Оренда бесідки | 100 грн |
Оренда столу | 50 грн |
Оренда шафи | 40 грн |
Оренда сейфу | 40 грн |
Екскурсія | 40 грн |
Вихід разовий | 20 грн |
Погода в Косино і температура води
Погода в Берегово і Косино Закарпатської області України від синоптика.
Погода Погода в Берегово вологість: тиск: вітер:
Веб камера термальні води Косино онлайн
Відгуки про термальні води в Косино
Якщо у Вас є що сказати – залишайте свої Коментар нижче.