Блог о путешествиях

Як вийти на пенсію в 35 – як почати інвестувати?

Кир Горшков – підприємець, інвестор, продюсер і ведучий програми “Гроші. Чорним по білому”, де він спілкується із заможними людьми, розкриває їх образ мислення і моделі прийняття рішень. Ця інформація лягли в основу його навчальних матеріалів. Кир Горшков курс деньги 5.7 розробляв більше 10 років, він повністю заснований на мисленні доларових мільйонерів.

Кір Горшков – Основна діяльність – інвестор

Відомий створенням освітніх програм по розширенню фінансової свідомості. Найпопулярніший авторський трансформаційний курс Кіра Горшкова Гроші 5.7, на якому він розвиває фінансову культуру і навчає основам інвестування. Завдяки його курсам більш 500 людей вийшло на новий фінансовий рівень і більше десятка бізнесменів збільшили свій прибуток на мільйони доларів

Також Кір є власником креативного digital-маркетингового агентства і відомий як автор гучних вірусних рекламних компаній. Він працював з такими компаніями як Coca-Cola, Nissan, Tetra Pak і іншими світовими брендами.

Послуги, які він надає

Кір Горшков консультує підприємців і проводить авторські курси. Через глибину опрацювання внутрішніх переконань люди піднімаються на новий рівень фінансового стану. Якщо ви серйозно налаштовані змінити своє поточне становище, тобто можливість придбати курс гроші Кіра Горшкова по акції.

Кір Горшков Ютуб канал веде. Один з найпопулярніших відео – інтерв’ю мільйонерів «Гроші. Чорним по білому. », Де розповідаються фінансові Лайфхак, багато інформації про інвестування і дається інший цінний досвід для поліпшення фінансового становища.

  • Фінансова дисципліна – розкриває ключові навички мільйонерів і протягом 2 тижнів розповідає про грошові закономірності, які засновані на його власному досвіді;
  • Гроші впровадження системи – набір інструментів і впровадження системи мислення, яка за 3-5 років призведе до 1 мільйону доларів;
  • Індивідуальна робота, де з клієнтом розробляють цілі і завдання.

Книга Кіра Горшкова

На сайті у вільному доступі знаходиться книга для інтернет-маркетологів, в якій зібрані всі інструменти, корисні сервіси та інша інформація від різних фахівців і самого Кіра Горшкова. Основна користь полягає в тому, що люди завдяки їй здатні закрити більше 560 завдань.

В даний час готується до виходу новий твір Кіра – це бізнес-роман, де дається велика кількість корисної інформації в художньому стилі. Її сміливо можна назвати трансформаційної, здатної вселити віру в свою мрію і збудувати план по досягненню цілей. Щоб отримати книгу одними з перших можна записатися в лист очікування, а поки рекомендуємо пройти легендарний тренінг Кіра Горшкова курс гроші по промокодом можна отримати додаткову знижку і почати змінювати своє життя прямо зараз.

Інвестиційний клуб

Кір Горшков вибудував шлях від аспіранта з заробітком в 100 $ доценту інвестиційного клубу. Він один з перших інвестував в відому Додо Піца, CourseYard і ін. На цьому Кир заробив ціле багатство і забезпечив всю свою сім’ю.

Що дають курси Кіра Горшкова?

Про Кіра Горшкова у відгуках пишуть, що його курси, глибокі і розширюють свідомість. Після проходження програм у людей з’являються нові ідеї та енергія б’є ключем. Кір Горшков в Форбс говорить, що кожен здатний самостійно впливати на свій фінансовий рівень. Для цього на курсі проводиться потужна робота з мисленням, забираються всі негативні переконання, а інформація в голові розкладається по поличках, з’являється ясність і прилаштовується шлях.

Онлайн курс гроші Кіра Горшкова

«Гроші 5.7» про створення і збільшення джерел доходу, через глибину опрацювання свідомості. У програму зібрані всі знання з фінансів та інвестування.

Курс заснований на багаторічному досвіді Кіра і змодельований зі стратегії поведінки доларових мільйонерів. Якщо ви готові вже сьогодні почати працювати зі своїм мисленням, то Кір Горшков курс гроші зі знижкою пропонує придбати. Учасники навчаться пробивати фінансовий стелю і вибиратися з боргів, через роботу з власною системою переконань, а не вивченням однієї робочої схеми.

Курс на 100% практичний. Перша частина теоретична і розкриває закономірності і закони грошей. Далі сценарій проходження індивідуальний. Залежно від поточного рівня знань і навичок – кожен учасник йде своїм шляхом.

У свої 35 років Кір Горшков заробив достатньо грошей, щоб вже зараз вийти на пенсію і не працювати. Це видно з соціальних мереж Кіра Горшкова інстаграм, який відображає його стиль життя. Він сам пройшов цей шлях і допомагає людям досягати своїх цілей.

 

Rate article
Відпочинок  в Карпатах
Add a comment