Блог о путешествиях

Cooker доставка 15 хв

Кукер – це супермаркет нового зразка, де продаж товарів здійснюється в режимі онлайн: тепер улюблену їжу можливо придбати не виходячи з дому з мінімальним очікуванням.

Сервіс пропонує великий cooker каталог товарів з 18-ю категоріями різноманітної продукції. Незважаючи на те, що в онлайн-супермаркеті найбільша увага приділяється саме м’яса, тут також знайшли своє місце: фрукти, овочі, молочні та хлібобулочні продукти, риба, сухофрукти. З недавніх пір в продажу з’явилися веганські і італійські імпортні товари. Cooker онлайн супермаркет співпрацює тільки з тими торговими марками, що можуть гарантувати високу якість своїх виробів.

Заклад розташований в центральній частині Києва, а Кукер графік роботи варіюється з 9 ранку до 22.30 вечора без вихідних.

Як відбувається замовлення Cooker?

Щоб поласувати товарами даного супермаркету, необхідно:

 • відвідати cooker сайт;
 • вибрати в каталозі потрібну продукцію і її кількість;
 • оформити замовлення, вказавши особисті дані і вибравши відповідний cooker час роботи транспортування продуктів;
 • очікувати дзвінка менеджера для підтвердження покупки.

Зробивши вище перелічені кроки, Кукер кур’єр постарається якомога швидше доставити придбання до замовника незалежно від його місця розташування.

Як економити за допомогою Кукер?

Крім високоякісних товарів, клієнтам пропонуються колосальні cooker знижки: так, в закладі регулярно влаштовуються дисконти на ту чи іншу продукцію з можливістю економії до 50% від загальної вартості!

Кожному новому клієнту в обов’язковому порядку видається cooker промокод на перше замовлення на 30 днів. Завдяки йому кожен обраний виріб супроводжується знижкою в 10%! А щоб отримати Кукер промокод, потрібно просто вказати свою електронну адресу у спливаючому вікні ресурсу.

Замовникам також нараховуються бонуси, правила використання яких наступні:

 1. За бонусної системи мінімальна сума замовлення повинна перевищувати 250 грн;
 2. Оплатити бонусами можна замовлення з максимальною сумою в 2000 грн;
  бонуси і промокод cooker не можна використовувати одночасно;
 3. З бонусами неможливо купити підакцизні товари.

Бажаючим скористатися послугами торгової точки важливо знати, що cooker доставка працює не тільки по Києву, але і в передмісті. Завдяки заповнювання cooker вакансій на посаду кур’єра і сучасному транспорту у вигляді авто і велосипедів, покупку можна отримати в максимально короткий термін.

Особливості доставки Cooker

Cooker доставка розділена на дві зони, де перша – це Київ, а друга – передмістя. У першому варіанті здійснюється cooker доставка продуктів Київ за 15-30 хвилин в залежності від місця розташування клієнта. Важливо встигнути оформити замовлення до 22.00. Якщо товари потрібні не терміново, то для жителів столиці працює планова транспортування замовлень.

У передмістя можлива тільки планова кукер доставка їжі, яка виконується в конкретну дату.

Особливості оплати

Оплатити придбання можливо декількома способами:

 • готівкою при зустрічі з Кукер кур’єром;
 • банківськими картками за допомогою системи UAPAY;
 • банківськими картками за допомогою системи LiqPay;

Вартість придбання може змінюватися в тому випадку, якщо були обрані вагові продукти. На сайті їх покупка здійснюється згідно порціях.

Кукер доставка оплачується наступним чином: транспортування планового замовлення в передмістя при сумі від 800 грн буде безкоштовною. Якщо ж покупки були здійснені на меншу суму, то потрібно буде заплатити тільки 40 грн.

Що стосується cooker доставки Київ, то вона буде безкоштовною при сумі замовлення від 250 грн. Якщо клієнт не вклався в 250 грн, то транспортування коштуватиме 40 грн.

Чи можливе повернення?

Повернення і відмова від товару можливий виходячи із Закону України, але все свіжі продукти (м’ясо, овочі, фрукти) будуть ретельно перевірені.

Щоб повернення або обмін відбувся, необхідно надати докази здійснення покупки у вигляді чека або іншого документа.

Яка думка про заклад у замовників?

В інтернеті зібрані тільки хороші Кукер відгуки як з боку покупців, так і робітників онлайн-супермаркету. Так, перші відзначають швидку доставку і величезна різноманітність продуктів. Другі ж задоволені дружним колективом і наявністю величезної кількості Кукер вакансій за гідну оплату.

Неодноразово купували тут? Тоді запрошуємо і Вас поділитися своїми враженнями від отримання послуг в Кукер.

Висновок

У Cooker були створені абсолютно всі умови не тільки для здійснення вигідних покупок з комфортом, але і для успішної роботи персоналу з наявністю Кукер вакансії Київ для людей з будь-якими навичками. Тут дбають про кожного!

Rate article
Відпочинок в Карпатах
Add a comment