Як обрати валізу в дорогу

5 головних порад щодо вибору дорожньої валізи:

Ідеальна валіза повинна бути напівтверда

Валізи з твердого пластика, як правило, більше страждають від ушкоджень, або навіть ламаються від удару. Коли ви здаєте в багаж свій чемодан при подорожі на літаку, автобусі або в поїзді ніколи не знаєш, як до нього будуть відносяться, особливо якщо збираєшся їхати з декількома пересадками. Ми запевняємо вас, що із-за тієї кількості валіз, які щодня проходять через кожен аеропорт, до них не відносяться з особливою любов’ю. Валіза з полужесткой тканини не ламається від ударів і не дряпається. Максимальна неприємність, яка вас може очікувати – це побачити на ньому плями, але нічого, що не можна виправити / відчистити з ним не станеться.

Ідеальний чемодан повинен бути з чотирма колесами

Валізи з двома колесами переважають своєю вагою колеса. До того ж, вони нестійкі, що дає вам багато можливостей для бігу підтюпцем. На відміну від них, чотириколісні валізи здатні витримати значну вагу і мають більшу міцність. Вони набагато більш стійкі і зручні в пересуванні.

Ідеальний чемодан повинен мати можливість збільшення розміру

Набір валіз симпатичний, але давайте будемо реалістами: брати з собою дві валізи на людину непрактично. Ідеальне рішення – купити валізу з розширюється секцією. Таким чином, у вас буде все в одному: він буде служити вам для поїздок на вихідні з невеликою кількістю речей, а також для тривалих поїздок. Краще вкласти гроші в одну свою ідеальну валізу, ніж в два неякісних або незручних. Також, бажано, щоб валіза мала секції для розміщення телефону, зарядного пристрою, книг і т.д.

Ідеальний чемодан повинен мати міцну бічну ручку

Ще одним важливим елементом ідеальної валізи є міцна бічна ручка. Подумайте, що буде набагато зручніше брати його збоку при підйомі по сходах або неможливості тягти його. Важливо звернути увагу на те, як закріплені бічні ручки. Кріплення має бути виконано хорошими заклепками або багатостібковою прошивкою.

Ідеальна валіза повинна мати вбудований замок

Коли ми подорожуємо, ми, як правило, віддаємо валізу в руки безлічі сторонніх людей. Тому, для нас важливим є питання збереження речей в цілості й схоронності. Кращий спосіб бути впевненим, що з нашими речами нічого не трапиться, – це вибрати валізу з вбудованою системою безпеки.

Навісний замок дуже легко втратити … І хоча завжди можна купити новий в аеропортах і туристичних магазинах, але напевно ви заплатите набагато більше, ніж хотілося б.

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати ідеальну валізу🧳 для нових пригод, що ви чекаєте?

Rate article
Відпочинок  в Карпатах
Add a comment